Luxor Exchange Arad
actualizat:* Vineri 29 Aprilie 2016 ora: 19:26
  simbol cumparare
we buy
vanzare
we sell
Luxor ExchangeEUR4.4354.480
Luxor ExchangeUSD3.8903.950
Luxor ExchangeCHF4.0204.100
Luxor ExchangeGBP5.6405.740
Luxor ExchangeCAD3.0653.135
Luxor ExchangeDKK0.5890.603
Luxor ExchangeNOK0.4720.487
Luxor ExchangeSEK0.4730.489
Luxor ExchangeCZK0.1620.166
Luxor ExchangeAUD2.9203.015
Luxor ExchangeJPY3.5203.670
Luxor ExchangeMDL0.1870.203
Luxor ExchangeHUF142.145.
Luxor ExchangePLN0.9561.015
Luxor ExchangeBGN2.1002.370
Luxor ExchangeTRY1.3601.440
*curs valabil pentru sume mai mari de 500 € sau echivalentul, in limita disponibilitatii
NOU! Duminica deschis la Gionneli 09.00 - 21.30