Bucuresti Luxor Exchange
actualizat:* Sambata 13 Februarie 2016 ora: 12:50
  simbol cumparare
we buy
vanzare
we sell
Luxor ExchangeEUR4.4804.495
Luxor ExchangeUSD3.9704.000
Luxor ExchangeCHF4.0304.080
Luxor ExchangeGBP5.7005.770
Luxor ExchangeCAD2.8252.885
Luxor ExchangeDKK0.5880.604
Luxor ExchangeNOK0.4520.467
Luxor ExchangeSEK0.4610.476
Luxor ExchangeCZK0.1620.167
Luxor ExchangeAUD2.7402.825
Luxor ExchangeJPY3.3903.550
Luxor ExchangeMDL0.1940.204
Luxor ExchangeHUF143.0147.0
Luxor ExchangePLN0.9641.028
Luxor ExchangeBGN2.292.37
Luxor ExchangeTRY1.3301.400
*curs valabil pentru sume mai mari de 1000 € sau echivalentul, in limita disponibilitatii
Orar:
Luni-Vineri:09.00 - 19.00
Sambata:09.30 - 14.30