Bucuresti Luxor Exchange
actualizat:* Joi 22 Octombrie 2020 ora: 13:38
  simbol cumparare
we buy
vanzare
we sell
Luxor ExchangeEUR4.8954.905
Luxor ExchangeUSD4.1204.145
Luxor ExchangeCHF4.5254.550
Luxor ExchangeGBP5.3405.385
Luxor ExchangeCAD3.0653.135
Luxor ExchangeDKK0.6360.654
Luxor ExchangeNOK0.4300.447
Luxor ExchangeSEK0.4550.472
Luxor ExchangeCZK0.1700.180
Luxor ExchangeAUD2.8452.935
Luxor ExchangeJPY3.8353.925
Luxor ExchangeMDL0.2350.248
Luxor ExchangeHUF1.3151.360
Luxor ExchangePLN1.0351.085
Luxor ExchangeBGN2.4732.499
Luxor ExchangeTRL0.5250.565
Luxor ExchangeILS1.1251.175
Luxor ExchangeAED1.0501.110
Luxor ExchangeRSD3.9504.150
Luxor ExchangeHRK0.6120.642
Luxor ExchangeRUB.50005400
Luxor ExchangeCNY0.4500.580
Luxor ExchangeTHB0.1200.140
*curs valabil pentru sume mai mari de 500 € sau echivalentul, in limita disponibilitatii
Program
Luni - Sâmbătă: 09.00 - 20.00